Atsiliepimai

Klientų blizgančios akys ir plačios šypsenos –
mūsų kasdieniai pusryčiai ir motyvacija.
Kreipėmės į GORILĄ ieškodami greito sprendimo tinklalapiui. Rezultatas buvo pasiektas per išsikeltus terminus ir atitiko mūsų kokybės standartus. Rekomenduojame GORILĄ kaip savo patikimus partnerius.

Marius Narbutas, UAB „Baltik Vairas“UAB „Duomenų Centras“ nuolat dirba su Gorila.lt (UAB Totus Data), nes esame garantuoti, kad bus išklausyti mūsų reiklūs poreikiai ir užduotis laikoma atlikta tik tada, kai mes šypsomės pamatę rezultatą. Mes dirbame tarptautinėje itin konkurencingoje rinkoje, taigi mūsų svetainės dizaino darbai (schemos, logotipai, svetainės stilistika, reklaminiai baneriai) turi būti itin kokybiški. Esame garantuoti, kad gausime tokio lygio reikalaujantį darbą kreipęsi į Gorilą!

Artūras Lazejevas, UAB „Duomenų Centras“Į „Gorilą“ (UAB „Totus Data“) kreipiausi su prašymu sukurti internetinę svetainę. Esu labai patenkinta bendradarbiavimu ir galutiniu rezultatu. Turint omenyje, kad bendravimas vyko nuotoliniu būdu, el.paštu (gyvenu kitoje šalyje), viskas ėjosi sklandžiai, buvo operatyviai reaguojama į mano žinutes, pastabas. Apskritai norisi išskirti sugebėjimą išgirsti mano, kaip kliento, pageidavimus, viziją, pataikymą „į dešimtuką“, kas parodo komandos patirtį, profesionalumą, atsakingumą ir susidomėjimą tiek savo darbu, tiek tuo, kam jis atliekamas. Su malonumu rekomenduoju ir rekomenduosiu visiems, kam aktualios tokios paslaugos. Nuoširdžiai dėkoju visai „Gorilos“ komandai už bendradarbiavimą ir puikų rezultatą. Linkiu profesinio pripažinimo, kūrybinės ir finansinės sėkmės!

Ilma Jalnionienė, IlmaJalnioniene.comRekomenduojame GORILĄ. Prireikė operatyvios tinklapio pataisymo paslaugos. Atliko greitai, profesionaliai. Labai malonus bendravimas. Ačiū!

Svajūnas Penkauskas, UAB „Pramuštgalvis“Su UAB „Totus Data“ bendradarbiauti pradėjome visai neseniai. Ši komanda padeda mums kurti svetainės CloudLix.Com įvaizdį bei plėtoti jį internete. Esame patenkinti iniciatyvumu, kruopštumu bei darbų kokybe, operatyviai ir taikliai savo darbuose atskleidžiant mūsų idėjas bei sumanymus. Džiaugiamės galėdami rekomenduoti šią komandą, kaip puikią savo amato žinovę.

Artūras Ražinskij, UAB „LixSolutions“Įmonė UAB “Termoputa” dėkoja “UAB Totus Data” komandai už tinklapio www.termoputa.lt įgyvendinimą. Buvo smagu ir lengva dirbti. Jauna komanda greitai prisitaiko prie kliento norų ir pasiūlo geriausią sprendimą. Tikimės bendradarbiauti ir ateityje.

Salvijus Kiviliauskas, UAB „Termoputa“Su Gorila komanda smagu ir lengva dirbti. Lankstus darbas ir prisitaikymas prie kliento poreikių pagrindiniai kriterijai, kodėl pasirinkome būtent jus. Ateities projektams atlikti rinksimės būtent jus.

Algimantas Kvecys, UAB „Termas“Dėkoju už sukurtą svetainę www.hibora.lt, puikus dizainas, paprastas naudojimas. Ačiū už kantrybę išklausiant pageidavimus ir operatyvų darbą.

Borisas Markulis, UAB „Hibora“Internetinių tinklalapių kūrėjai „Gorila“ pasižymi lankstumu, kūrybiškumu ir profesionalumu. Klientai, kurie pamatė mūsų internetinę svetainę, liko apstulbę, kaip lengva ir paprasta užsakyti paslaugas, nesudėtinga atrasti reikiamą informaciją kategorijose, kaip stilingai ir gražiai viskas pateikta. Ypatingai, klientai, pajautė, kad nėra perlenkta lazda – nėra per daug teksto. Nors mes patys rašėme tekstus, bet „Gorila“ labai tiksliai pasakydavo, kur teksto yra per daug, ką pašalinti. Labai džiaugiamės, kad jų paklausėme, kaip patarė, nes klientai, tą iškart pastebėjo ir pagyrė. Kai susidūrėme su svetainės kūrimu, tik tada supratome, kiek daug darbo reikės įdėti, buvome šiek tiek pasimetę, tačiau „Gorila“ padėjo išspręsti visus klausimus. Daug dalykų jie patys padarė, nes tiksliai suprato, ko mes norime. Rekomenduoju internetinių tinklalapių kūrėjus „Gorila“ dėl profesionalių sprendimų, supratimo, ko klientas nori, efektyvaus darbo.

Gerda Būtaitė, LinksmasLagaminas.ltUAB Totus Data komanda sukūrė interneto svetainė IsmaniojiMokykla.lt. Džiaugiamės, kad mūsų norai buvo įgyvendinti laiku ir kokybiškai. Esame tikri, kad mūsų poreikiai buvo išgirsti ir jauniesiems internautams bus patogu naršyti interneto svetainėje. Vertiname komandos pateiktus pasiūlymus/patobulinimus, į kuriuos atsižvelgėme svetainės kūrimo proceso metu. Kokybiškai atlikti darbai padėjo tinkamai apsispręsti – ir toliau dirbsime, kurdami savo firminį stilių, su šia puikia komanda. Dėkojame jiems už idėjas, mintis ir, svarbiausia, džiuginantį rezultatą. Visai jūsų augančiai įmonei linkiu, kad profesinėje veikloje niekada nepristigtų kūrybiškumo ir sėkmės!

Kristina Laurutė, VšĮ Išmanioji mokyklaSu Gorila komanda dirbame nuo pat Adiada.lt projekto pradžios. Džiaugiamės savo apsisprendimu ir rezultatu. Prekiaujame maisto papaildais internetu. Konkurencija rinkoje yra didelė, tad viskas turi būti atliekama laiku ir kokybiškai. Darbuotojai atsakingai atlieka pavestus darbus ir neretai pateikia savo siūlymus. Dabar naudojamės projekto priežiūros paslaugomis ir Google Adwords reklama.

Mantas Zemeckas, Adiada.ltUAB Totus Data sukūrė mūsų įmonei profesionalią interneto svetainę, kuria dabar sėkmingai naudojamės ir džiaugiamės jos funkcionalumu ir patogumu. Mums labai patiko vizualiniai sprendimai, darbo kokybė ir greitis. Šioje įmonėje dirbantys žmonės ne tik teikia paslaugas, tačiau ir po to palaiko bendravimą, atsako į klausimus, padeda iškilus problemoms, neaiškumams. Galiu drąsiai rekomenduoti šią įmonę tiems, kurie nori bendradarbiauti su jaunais, energingais, norinčiais dirbti, atsakingais ir kūrybingais žmonėmis.

Austėja Kazlauskaitė, Matobaldai.ltGorilos kolektyvas padėjo mums susikurti tris savo restoranų tinklapius – darbas visuomet vyko sklandžiai, greitai ir efektyviai reaguojant į visus mums iškilusius klausimus bei kantriai ir atsakingai taisant vis pastoviai atsirandančius mažus pakeitimus. Net ir pabaigus svetainės kūrimo darbus, Gorilos komanda visada pagelbėja su bet kokiais iškilusiais klausimas ir nepalieka bėdoje – užtikrindami klientų džiaugsmą ir ramybę sprendžiant kasdienes online bėdas. Labai patikimas ir rekomenduotinas partneris!

Ada Mockutė, UAB „Restoranų grupė Fortas“